Ścieżki, płoty i ogrodzenia oraz inne elementy

Ścieżki ogrodowe

MIAMI ECO Cement o grubości 20, 24, 36 mm może być stosowany do budowy ścieżek ogrodowych ze względu na odporność na wilgoć, niskie i wysokie temperatury, oraz naturalną biostabilność materiału. Płyty cementowo-drzazgowe są cięte na płyty o wymiarach 200 x 200 mm, 300 x 300 mm, 400 x 400 mm i są mocowane na podłożu z piasku lub bezpośrednio na ziemi bez dodatkowej obróbki.

Uwaga! W przypadku zastosowania ECO Cement o dużych rozmiarach geometrycznych może wystąpić tak zwany „efekt łodzi” – krawędzie desek mogą się nieco podnieść z powodu nierównomiernego rozprowadzenia wody i wysuszenia desek od strony ziemi.

Ogrodzenia

MIAMI ECO Cement może służyć jako okładzina kolumny, wypełniając szczeliny belek rozporowych. Dzięki wysokiej przyczepności do wszystkich rodzajów nawierzchni i farb, gwarantowana jest nie tylko wysoka trwałość powłoki, ale także łatwość malowania i renowacji.

Krawężniki

MIAMI ECO Cement może być stosowany do wykonania krawężników. Krawężnik jest instalowany na podłożu z piasku lub bezpośrednio na ziemi .

Realizacje

Prosty montaż!

Mocowanie MIAMI ECO Cement

– Mocowanie za pomocą gwoździ
– Mocowanie za pomocą śrub lub wkrętów
– Mocowania i łączenia

Obróbka MIAMI ECO Cement

– Cięcie
– Wiercenie
– Frezowanie
– Szlifowanie

Wykończenie MIAMI ECO Cement

– Malowanie
– Tynkowanie

62-200 Gniezno
ul. Fabryczna 10

(+48) 61 639 47 51

© 2012 MIAMI Building Distribution